Nasza oferta

Szkolenia

Realizujemy spotkania dla różnorodnych grup odbiorców, zarówno kadry menadżerskiej, jak i pracowników produkcji, w zależności od potrzeb. Odpowiednio dobrany cykl szkolenia, poparty głęboką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem ekspertów MGN w prosty i szybki sposób przełożą się na poprawę ergonomii i wydajności pracy naszych Klientów.

Przykładowe tematy szkoleń MGN
  • Obsługa pojedynczych (lub grupy) urządzeń auto ID (terminale, skanery, drukarki)
  • Obsługa oprogramowania (autorstwa MGN)
  • Obsługa i konfiguracja sieci (WiFi) bezprzewodowych
Sposób działania MGN

Niezależnie od tego, czy tematem szkolenia ma być obsługa najprostszej drukarki biurowej, czy też oprogramowania, zawsze sprostamy wymaganiom naszych partnerów. Realizację szkolenia poprzedza rzetelna faza przygotowawcza, która wpływa na jego efektywność. Jeszcze przed spotkaniem przedstawimy Ci do akceptacji konspekt, zawierający tematykę i schemat szkolenia oraz kosztorys, uzależniony od miejsca i wielkości grupy szkoleniowej.


Pakiet korzyści

Pracownicy, którzy w krytycznych momentach są w stanie zdiagnozować źródło problemu i potrafią go zneutralizować, stanowią jeden z najważniejszych zasobów każdej organizacji. Im więcej takich osób w zespole, tym bardziej niezachwiane są procesy wpływające na płynne działanie firmy. Jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalne i skuteczne szkolenie w dowolnie wybranym miejscu, bez względu na liczbę jego uczestników. Jedynym ograniczeniem jest czas, który otrzymujemy na przygotowanie i realizację. 

Potrzebujesz szkolenia?
Skontaktuj się z nami

e-mail: serwis@mgn.com.pl
tel: 71 349 59 91
pon - pt | 8.00 - 16.00
kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.