Offer Offer

Oprogramowanie

Jako Twój partner biznesowy w zakresie etykietowania kompleksowo podchodzimy do całego procesu druku. Dlatego znajdziesz u nas dedykowane oprogramowanie pozwalające na łatwe i szybkie, a przy tym profesjonalne projektowanie oprogramowania. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci z wyborem i wdrożeniem odpowiedniego softu.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom biznesowym tworzymy również oprogramowania na zamówienie. Specjalnie dla naszych Klientów projektujemy dedykowane oprogramowania do obsługi procesów logistycznych związanych z wykorzystaniem sprzętu autoID.

Rozwiązania dla Twojego biznesu

NiceLabel

NiceLabel® to intuicyjne oprogramowanie do tworzenia i drukowania profesjonalnych etykiet. Zawiera uniwersalne szablony.

BarTender

Oprogramowanie BarTender® umożliwi Ci poprawę bezpieczeństwa, zabezpieczeń, wydajności i zgodności poprzez tworzenie i automatyzację drukowania i kontroli etykiet, kodów kreskowych, tagów RFID, plastikowych kart itp.

Zebra Designer

Zebradesigner® to podstawowe oprogramowanie do tworzenia etykiet z kodem kreskowym, dzięki któremu tworzenie i drukowanie etykiet jest naprawdę proste.

kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.