Offer Offer

Etykiety

Produkcja etykiet to nasza pasja, a indywidualne podejście do Klientów i gotowość do działania sprawia, że cały czas ją rozwijamy.

Współpracujemy zarówno z liderami w swoich branżach, jak i młodymi firmami, z którymi chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Każdego dnia staramy się optymalizować rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów. Produkujemy etykiety kolorowe do projektów brandingowych, etykiety przeznaczone do późniejszego zadruku, jak i etykiety o specjalnych właściwościach.

Masz pomysł? Opowiedz nam o swojej wizji, a my podpowiemy Ci JAK ją zrealizować.

DRUKARNIA ETYKIET

Oferta etykiet kolorowych kierowana jest do wszystkich gałęzi przemysłu, zarówno do mniejszego, jak i większego biznesu. Drukujemy w technologii fleksograficznej, zgodnie z normą ISO Coated v2  (Fogra 39). Mamy własną naświetlarnię fotopolimerową (CTP), produkującą formy drukarskie (polimery) uprzednio przygotowane przez doświadczony zespół działu DTP. 

Posiadamy własne studio graficzne. Są to eksperci w zakresie komunikacji wizerunkowej. Nasi graficy tworzą etykiety, kreując w przemyślany sposób osobowość marki danego produktu.

Powstanie etykiety to fascynujący proces. Zapoznaj się z nim

Nasze motto to: sky is the limit! Uwielbiamy wyzwania i chętnie je podejmujemy. Etykiety kolorowe dają niemal nieograniczone możliwości budowania identyfikacji wizualnej produktu. Są znakiem rozpoznawczym i sposobem na komunikację z konsumentem poprzez odpowiednie wykorzystanie skojarzeń z kolorami, kształtami czy motywami.

Dbamy o to, aby etykieta mówiła o produkcie to, czego oczekuje konsument. Wychodzimy z założenia, że etykieta jest wizytówką produktu, a jej rola nie ogranicza się jedynie do informacji. Jest wyróżnikiem, reklamą i obietnicą.

Pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć, dlatego jakość i niezawodność to nasze priorytety.


Nasze możliwości.

  • Druk fleksograficzny do 10 stacji drukowych
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Druk od strony kleju
  • Peel off - etykiety wielowarstwowe
  • Druk na podkładzie
  • Uszlachetnienie cold stampingiem: folie metaliczne i holograficzne
  • Zabezpieczenie druku lakierem lub laminatem

Przykładowe realizacje


Jeszcze więcej informacji o drukarni etykiet MGN na stronie

etykietykolorowe


kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.