MGN - Kim jesteśmy?

MGN - Kim jesteśmy?

MGN to wypadkowa temperamentów i doświadczeń ludzi, dynamicznie reagujących na zapotrzebowania rynku.

Myśląc o biznesie patrzymy szeroko, dlatego stworzyliśmy markę MGN, realizującą wszystkie aspekty znakowania produktu.

MGN to połączenie nowoczesnych technologii i rzemiosła. Jesteśmy drukarnią fleksograficzną, producentem materiałów eksploatacyjnych (taśm TTR, etykiet bez zadruku).

Zajmujemy się również stroną sprzętową - wdrażamy drukarki etykiet, skanery kodów, terminale mobilne, technologię RFID, a także projektowane i konstruowane przez nas kompletne systemy drukująco – etykietujące.

Fundamenty MGN to kompleksowość, innowacyjność i nieustanne poszukiwania w poszanowaniu środowiska naturalnego i odpowiedzialności społecznej.

Jakość

Jakość

Dbamy o to, by jakość etykiety mówiła o produkcie to, czego oczekuje konsument. Wychodzimy z założenia, że etykieta odpowiada za pierwsze wrażenie potencjalnego nabywcy, a jej rola nie ogranicza się do informacji. Jest wyróżnikiem, reklamą i obietnicą. Gwarantem jakości MGN jest kompleksowość oferty – odpowiadamy za proces produkcji od początku do końca, oferując wsparcie naszych pracowników od projektu poprzez produkcję, sprzedaż, a także doradztwo techniczne i serwis. Jakość naszych rozwiązań potwierdzają także zdobyte certyfikaty – m.in. ISO 90001 i FSC.

Pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć, dlatego jakość i niezawodność to nasze priorytety.

Dopasowanie

Dopasowanie

Dopasowujemy się do Twojego modelu biznesowego, oferując zarówno etykiety kolorowe jak również etykiety białe przeznaczone do własnego nadruku, sprzęt etykietujący oraz oprogramowanie wspomagające proces projektu i wydruku.

W naszym portfolio znajduje się również outsourcing procesu druku oraz produkcja taśm termotransferowych. Terminowo realizujemy zlecenia o zróżnicowanej skali – z jednakowym zaangażowaniem wspieramy większe i mniejsze organizacje. 

Elastyczność

Elastyczność

Wyróżnia nas elastyczność i indywidualizm w podejściu do zleconego procesu produkcji. Wspólnie z partnerem biznesowym ustalamy najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie projektu, druku oraz technologii.

Proponowane rozwiązania są zawsze dostosowane do potrzeb oraz możliwości naszych Klientów.

Doświadczenie

Doświadczenie

MGN działa na rynku już od ponad 10 lat. Choć jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie to dbamy o stały rozwój naszej wiedzy i kompetencji.

Chcemy odpowiadać na najbardziej wymagające potrzeby, z uwzględnieniem specyfiki obszarów, w których działają nasi partnerzy oraz względów sanitarnych i bezpieczeństwa. 

kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.