Dopasowujemy się
do naszych Klientów

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o różnorodnej skali i profilu działania, co na przestrzeni lat pomogło nam zgromadzić unikatowe i złożone know how.

Nasi Klienci to często firmy o wyjątkowo odmiennych wymaganiach, operujący m.in. w branżach:

  • Spożywczej
  • Kosmetycznej
  • Chemii gospodarczej
  • Samochodowej
  • Farmaceutycznej
  • W szeroko rozumianym przemyśle


Branża spożywcza
Branża spożywcza
Branża alkoholowa
Branża alkoholowa
Branża chemii gospodarczej
Branża chemii gospodarczej
Branża farmaceutyczna
Branża farmaceutyczna
Branża logistyczna
Branża logistyczna
Branża meblarska
Branża meblarska
Branża samochodowa
Branża samochodowa
Branża budowlana
Branża budowlana
Branża ogrodnicza
Branża ogrodnicza

MGN w liczbach

154

dni - tylko tyle potrzebujemy, aby wyprodukować etykiety równe długości RÓWNIKA

1000

stałych klientów rocznie

18

maszyn liczy nasz park maszynowy

21

w tylu europejskich krajach działamy

Nasi partnerzy

SATO
SATO jest pionierem oraz wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w zakresie automatycznej identyfikacji i zbierania danych, zwiększających efektywność technologii kodów kreskowych i RFID.
Strona WWW
Honeywell
Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku. Produkty Honeywell są stosowane w budynkach użyteczności publicznej, przemyśle, budownictwie mieszkaniowym.
Strona WWW
Zebra
Zebra zapewnia technologie wspomagające, które umożliwiają Klientom podjęcie inteligentnych działań. Światowy lider innowacji i niezawodności.
Firma oferuje szeroką ofertę drukarek kodów kreskowych, etykiet, kart, systemów RFID, skanerów i terminali.
Stale rozbudowywana oferta sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Zebra od wielu lat stawia na rozwój własnego ekosystemu, łącząc rozwiązania z dziedziny software i hardware.
Strona WWW
Pryor
Pryor jest producentem i projektantem szerokiej gamy systemów, umożliwiających trwałe znakowanie w metalu. Marka oferuje m.in. stemple ręczne, grawerowane matryce, maszyny do znakowania punktowego, do rysowania, znakowanie laserowe i trawienie chemiczne.
Strona WWW
Printronix
Printronix jest liderem w kluczowych dla firmy rozwiązaniach w zakresie druku. Oferuje wybór najbardziej niezawodnych drukarek, usług, materiałów i części dla przemysłu, które sprostają pracy w różnych środowiskach.
Strona WWW
SICK
SICK jest jednym z wiodących światowych producentów czujników i gotowych rozwiązań dla przemysłu. SICK jest technologicznym i rynkowym liderem w automatyce przemysłowej, logistyce i automatyce procesowej na świecie.
Strona WWW
ALTECH
ALTECH dostawca rozwiązań etykietujących, spełniających niemal każde zapotrzebowanie klienta. Asortyment ALTECH obejmuje zarówno proste dozowniki etykiet jak i złożone, samodzielne systemy etykietujące, maszyny drukujące w czasie rzeczywistym czy rozwiązania aplikujące dostosowane do wymagań danego klienta.
Strona WWW
Avery Dennison
Avery Dennison jest światową potęgą w dziedzinie materiałów samoprzylepnych dla sektoru packaging, stawiającą na nieustanne poszukiwania i rozwój. Avery Dennison jako pierwszy wprowadził do swojej oferty kleje emulsyjne. Dostarcza rozwiązania wszelkim przedsiębiorstwom, bez względu na branżę i skalę działalności. Stosując surowce tej marki można być pewnym wysokiej jakości i powtarzalności efektu końcowego na produkcie.
Strona WWW
UPM Raflatac
UPM Raflatac to marka, będąca w czołówce branży materiałów samoprzylepnych. Dostarcza nowoczesne, innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, pozwalające osiągać na etykietach zamierzony efekt. Firma UPM Raflatac to producent materiałów samoprzylepnych, laminatów papierowych i foliowych wysokiej jakości.
Strona WWW
Flint
Flint zaopatruje przedsiębiorstwa w media drukarskie wysokiej jakości. W ofercie Flint można odnaleźć tusze, cyfrowe prasy drukarskie, obciągi drukarskie, odczynniki drukarskie, płyty i rękawy fleksograficzne, materiały eksploatacyjne i barwniki.
Strona WWW
Klinger Finland
Klinger Finland opracował system druku i aplikacji etykiet za pośrednictwem zaprojektowanych, przez nich systemów Ventus. Aplikatory marki Ventus to modułowe rozwiązania, pozwalające na druk w czasie rzeczywistym, niezależnie od branży, minimalizując koszty.
Strona WWW
Nice Label
Nice Label

Nice Label to oprogramowanie pozwalające na samodzielne tworzenie nawet złożonych projektowo etykiet oraz zarządzenie drukiem, bez względu na markę urządzenia drukującego. Rozwiązanie to pozwala obniżyć koszty związane z etykietowaniem w przedsiębiorstwie. 

Strona WWW
kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.