Kariera

Asystent/-ka ds. administracyjno-księgowych

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Bieżące uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego faktur zakupowych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień
  • Nadzór i kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentacji w magazynie PZ/WZ, PW/RW
  • Realizacja wszystkich etapów procesu zakupów (w tym: zapytania ofertowe, negocjowanie warunków; nadzór nad realizacją zamówienia
  • Pomoc w zakresie bieżących spraw administracyjnych
  • Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami
  • Archiwizowanie dowodów księgowych
Wymagania:
  • Wykształcenie policealne lub wyższe kierunkowe (np. administracja, księgowość)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy biurowej, mile widziane w Dziale Księgowości
  • Sumienność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań, dobra organizacja pracy
  • Pracowitość i systematyczność
  • Mile widziana znajomość programu Sobiekt GT
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Praca w młodym, pozytywnym zespole, z krótkimi ścieżkami decyzyjności (brak korporacyjnego podejścia)
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Szeroki wachlarz benefitów (karta multisport, dopłata do ubezpieczenia grupowego)
  • raca w godzinach 8.00-16.00 w systemie od poniedziałku do piątku.

Wyślij nam swoje cv

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj nr telefonu
Dodaj plik z CV
Dodaj plik z CV.
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Prosimy o zawarcie w cv klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).